fundusze_eurpejskie

AMT Partner Sp. z o.o. regularnie zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu najskuteczniejszych firm doradczych magazynu „Fundusze Europejskie”.

Wyniki najnowszego rankingu opublikowanego w maju 2017 roku potwierdziły wysoką jakość realizowanych prac, wskazując m.in. na:

  • 1 miejsce w województwie pomorskim pod względem wartości dotacji w ramach RPO,
  • 1 miejsce w województwie pomorskim pod względem liczby projektów dofinansowanych w ramach RPO,
  • 3 miejsce w kraju według wartości przyznanych dotacji dla projektów realizowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych,
  • 3 miejsce w kraju według liczby projektów realizowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, którym przyznano dotacje.

Warto przypomnieć, że w rankingu za lata 2007-2015 AMT Partner sp. z o.o. uzyskała 1 miejsce w ramach RPO WP oraz 3 miejsce w kraju w ramach POIiŚ.

Firma w sposób szczególny osiągnęła doskonałość w realizacji projektów unijnych.  

Jakość naszej dokumentacji potwierdzają wyniki. W ramach 54 rozstrzygniętych konkursów osiągnęliśmy 100% skuteczności w pozyskiwaniu dofinansowania dla naszych Klientów.

okladka2
Bez tytułu

Nasze usługi wykonujemy terminowo i w zgodzie z najwyższymi standardami

Potwierdzają to liczne referencje wystawione przez naszych Klientów. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście oraz dostosowanie usług do potrzeb Klienta na każdym etapie współpracy.